Akselsen, Anne Jorid

Bibliotekar

Telefon: 69174773
Epost:
anne.jorid.akselsen@halden.kommune.no

Arendt, Elizabeth

Bibliotekar

Telefon: 69174599
Epost: elizabeth.arendt@halden.kommune.no

Bjørnstad, Ellen

Fagleder, Barne- og ungdomsavdelingen

Telefon: 69174773
Epost: ellen.bjornstad@halden.kommune.no

Casselbrant, Dagh

Bibliotekar

Telefon: 69174788
Epost: dagh.casselbrant@halden.kommune.no

Davidsen, Ingrid

Biblioteksekretær

Eriksen, Bente Holmen

Fagleder, Halden fengselsbibliotek

Ewart, Nina

Biblioteksjef

Telefon: 98203244
Epost: nina.ewart@halden.kommune.no

Johnsen, Silje Falch

Bibliotekar

Laupsa, Hege

Biblioteksekretær

Telefon: 69174777
Epost: hege.laupsa@halden.kommune.no

Moen, Hedvig Hovde Grønlund

Fagleder, Voksenavdelingen

Svendsen, Annett

Biblioteksekretær

Telefon: 69214788
Epost: annett.svendsen@halden.kommune.no

Sydnes, Kim René Kristiansen

Lærling/DataHjelpen

Telefon: 69174770
E-post: kim.sydnes@halden.kommune.no

Ved å fortsette å bruke denne siden, samtykker du i vår bruk av cookies Mer informasjon

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close